Srbija RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 UNBAN PLZZZ

Ići dole 
AutorPoruka
Jasmin_Babajic




Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.06.2012

UNBAN PLZZZ Empty
PočaljiNaslov: UNBAN PLZZZ   UNBAN PLZZZ I_icon_minitimePon Jun 25, 2012 11:47 pm

Vreme ban-a: Jucer nekad
Slika ban izvesca: Nisam sliko
Ime OSC-a koji je dao ban: Neznam
Razlog: Nepoznat
Komentar: Evo sta se desilo ja sam igro lijepo i nesto mi ubagalo i onda sam se relog ali to nije pomoglo restartovo sam komp i uso i sve je radilo igro sam malo i otiso nije mi nista pisalo ni da sam banovan ni nista. Maloprije kad sam pokusao uci na server pise mi da sam banovan. Msm nema smisla nista mi nije pokazalo jucer da sam banovan.
Zasto trebate dobiti unban: Poznajem sva RP pravila a i bez razloga sam dobio ban
Moj nick: Jasmin_Babajic
Nazad na vrh Ići dole
Jasmin_Babajic




Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.06.2012

UNBAN PLZZZ Empty
PočaljiNaslov: Re: UNBAN PLZZZ   UNBAN PLZZZ I_icon_minitimeUto Jun 26, 2012 7:14 am

Zakaaa imal te gdje
scratch
Nazad na vrh Ići dole
Jasmin_Babajic




Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.06.2012

UNBAN PLZZZ Empty
PočaljiNaslov: Re: UNBAN PLZZZ   UNBAN PLZZZ I_icon_minitimeSre Jun 27, 2012 3:32 am

Sad Zakaaaa imal teee
Nazad na vrh Ići dole
Jasmin_Babajic




Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.06.2012

UNBAN PLZZZ Empty
PočaljiNaslov: Re: UNBAN PLZZZ   UNBAN PLZZZ I_icon_minitimeČet Jun 28, 2012 4:12 am

Zaka jbg ti danas si uradio backup (nije beckup) a nisi me unbanovao ee nemam rijeci stvarno
Nazad na vrh Ići dole
Jasmin_Babajic




Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.06.2012

UNBAN PLZZZ Empty
PočaljiNaslov: Re: UNBAN PLZZZ   UNBAN PLZZZ I_icon_minitimeČet Jun 28, 2012 7:20 pm

[b] ZAKA OVAKO JA TI NIKAD VISE NECU DOC NA SERVER MSM NAPRIVIO SI FORUM NIKAD TE NEMA A NMG DOBIT UNBAN KOJI CEKAM VEC 5 DANA. MSM STVARNO STE SRANJE OD SERVERA I OD ADMIN TIMA KAD TO PROMJENITE ONDA MOZDA DODEM CUJEMO SE....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





UNBAN PLZZZ Empty
PočaljiNaslov: Re: UNBAN PLZZZ   UNBAN PLZZZ I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
UNBAN PLZZZ
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Unban Plssssssssssssss
» Formular za unban
» FAKE BAN pls unban
» Zahtev za Unban
» Cekam da me neko UnBaN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija RP :: OSC Tim Podrska :: Hall of Shame!-
Skoči na: