Srbija RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Mogu li dobit nekog lidera molim vas !!!

Ići dole 
AutorPoruka
Tomi_Jefersson




Broj poruka : 2
Datum upisa : 06.09.2012

Mogu li dobit nekog lidera molim vas !!! Empty
PočaljiNaslov: Mogu li dobit nekog lidera molim vas !!!   Mogu li dobit nekog lidera molim vas !!! I_icon_minitimeČet Sep 06, 2012 4:47 am

Ime i Prezime: Nermin Prlja
Koliko gdina imate: 14
Nick: Tomi_Jefersson
LvL: 6-uskoro 7
Koje organizacije zelite da budete lider: Yakuza ili PD
Zasto bas te: Yakuza : Bio sam u toj org jako mi se svidjela na dobroj je lokaciji, PD : PD dovodi red i mir u grad.
Zasto bas vi: Pa ja sam igrao i prije na ovom srw bio sam redovan dovodio sam igrace ( i dalje cu ih dovodit ) imam iskustva kao lider posto sam ga imao i na nekim drugim serverima.
Nadam se dacete mi dozvolit da budem lider u nekoj od tih org. Hvala i pozdrav. Wink Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tomi_Jefersson




Broj poruka : 2
Datum upisa : 06.09.2012

Mogu li dobit nekog lidera molim vas !!! Empty
PočaljiNaslov: mogu dobit lidera   Mogu li dobit nekog lidera molim vas !!! I_icon_minitimeČet Sep 06, 2012 5:03 am

Ime i Prezime: Nermin Prlja
Koliko gdina imate: 14
Nick: Tomi_Jefersson
LvL: 6-uskoro 7
Koje organizacije zelite da budete lider: Yakuza ili PD
Zasto bas te: Yakuza : Bio sam u toj org jako mi se svidjela na dobroj je lokaciji, PD : PD dovodi red i mir u grad.
Zasto bas vi: Pa ja sam igrao i prije na ovom srw bio sam redovan dovodio sam igrace ( i dalje cu ih dovodit ) imam iskustva kao lider posto sam ga imao i na nekim drugim serverima i sto je jako vazno znam rp prpvila !!! .
Nadam se dacete mi dozvolit da budem lider u nekoj od tih org. Hvala i pozdravii za admine Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
 
Mogu li dobit nekog lidera molim vas !!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» mogu li da budem lider FBI (BIA)
» ocu lidera pd
» MS-13 (banda)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija RP :: Srbija RP Multiplayer :: Prijave za lidere!!!!-
Skoči na: